Uusimmat kuvat

Satunnainen kuva

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:3744190 kpl

Maastojuoksujen tuloksia

09.05.2019

Tulokset 2.5.

T5-6v 450m:
1. Esteri Claver 2.33
2. Miisa Rautiainen 2.46
3. Olivia Anttila 2.48
4. Aada Vaaranen 2.49
5. Elli Uusitalo 2.56
6. Milana Tainio 3.13
7. Juulia Kiuru 3.29
8. Bella Zangana 4.14

P5-6v 450m:
1. Eemi Peltonen 2.20
2. Frans Uusitalo 2.32
3. Kalle Rantapelkonen 2.38

T7-8v 850m:
1. Iina Lehtinen 4.32
2. Piitu Auranen 4.36
3. Elerin Kerge 4.40
4. Milja Junnila 5.28
5. Fanni Leino 5.38
6. Elsa Satola 5.58
7. Eedit Claver 6.04

P7-8v 850m:
1. Mikko Närvä 4.11
2. Alex Tainio 4.24
3. Mikael Toivonen 4.35
4. Väinö Salomaa 4.53
5. Aaro Tuominen 5.04

T9-10v 850m:
1. Nelly Koski 4.04
2. Katri Väkiparta 4.12
3. Sofia Stenberg 4.33
4. Nica Junnila 4.53

P9-10v 850m: 1.
1. Miro Koski 3.45
2. Akseli Väkiparta 3.46

T11-12v 1.7km:
1. Tuuli Väkiparta 7.37
2. Venla Saari 7.39
3. Pinja Väkiparta 8.21

P11-12v 1.7km:
1. Rasmus Leino 8.07
2. Tuukka Männistö 9.23
3. Veeti Vaaranen 9.26

N17 1.7km
1. Vilma Pere 6.30.


Tulokset 8.5.

T5-6v 450m:
1. Esteri Claver 2.22
2. Aino Närvä 2.25
3. Miisa Rautiainen 2.42
4. Olivia Anttila 2.43
5. Aada Vaaranen 2.51
5. Elli Uusitalo 2.51
7. Senja Stenberg 3.26
8. Tuulia Toivola 3.33
9. Bella Zangana 4.47

P5-6v 450m:
1. Velmeri Valtonen 2.16
2. Emil Kulmala 2.22
3. Frans Uusitalo 2.31

T7-8v 850m:
1. Iina Lehtinen 4.21
2. Piitu Auranen 4.38
3. Adalmin Suomi 4.44
4. Fanni Leino 5.51
5. Elsa Satola 5.53

P7-8v 850m:
1. Mikko Närvä 3.56
2. Topi Alin 4.08
3. Mikael Toivonen 4.21
4. Väinö Salomaa 4.55
5. Alex Tainio 4.56
6. Otto Halminen 5.23
7. Aaro Tuominen 5.39

T9-10v 850m:
1. Sofia Stenberg 4.18
2. Aada Halminen 4.56
3. Nica Junnila 5.16

P9-10v 850m:
1. Roni Auranen 4.14
2. Valtteri Valtonen 4.33

P11-12v 1.7km:
1. Martti Wallenius 7.08
2. Rasmus Leino 9.25

P13-14 1.7km:
1. Henri Hynnä 6.43.
22.05.2019Osallistu yleisurheiluharjoituksiin ja -kouluun!
09.05.2019Maastojuoksujen tuloksia
08.05.2019Heini ja Laura aluejoukkueeseen
07.05.2019Vilma maastojuoksun SM- ja pm-kisoissa
25.04.2019Avoimet lasten ja nuorten maastojuoksukilpailut
11.02.2019Timo Nummelin palkittiin Urheilugaalassa
05.02.2019Ilmoittautuminen Power Cupiin
12.12.2018Jouluruokailun palkitsemiset
04.12.2018Vaalikokouksen päätöksiä
07.10.2018Lentopallon alkeita 2011 syntyneille

Siirry arkistoon »